هماهنگی ایران بحرین بیانیه ایرانی تروریست ها

هماهنگی: ایران بحرین بیانیه ایرانی تروریست ها شورای همکاری خلیج فارس اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هیچ وقت آرایشگر و منشی دکتر نمی‌شوم/ منتظر یک اتفاق خوب هستم ، آزاده نامداری

آزاده نامداری بازیگر فیلم «مالاریا» با اشاره به اینکه شخصیت سمیرا قوامی در فیلم «مالاریا» هیچ شباهتی به خود او ندارد تاکید کرد این نقش کاملا با شخصیت آزاده نامد

هیچ وقت آرایشگر و منشی دکتر نمی‌شوم/ منتظر یک اتفاق خوب هستم ، آزاده نامداری

آزاده نامداری:هیچ وقت آرایشگر و منشی دکتر نمی شوم/ منتظر یک اتفاق خوب هستم

عبارات مهم : سینما

آزاده نامداری بازیگر فیلم «مالاریا» با اشاره به اینکه شخصیت سمیرا قوامی در فیلم «مالاریا» هیچ شباهتی به خود او ندارد تاکید کرد این نقش کاملا با شخصیت آزاده نامداری فاصله دارد.

به گزارش خبرآنلاین، مالاریا فیلمی به کارگردانی و نویسندگی پرویز شهبازی و تهیه کنندگی مسعود ردایی محصول سال ۱۳۹۴ هست. این فیلم در هفتاد و سومین دوره جشنواره بین المللی فیلم وِنیز در بخش رسمی مسابقه افق ها پذیرفته شد. همچنین در بخش سودای گروه تحریریه سایت سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر نیز نمایش داده شد . این فیلم در جشنواره های ورشو لهستان، بوسان کره جنوبی و شیکاگو امریکا حضوری موفق داشته هست. همچنین این فیلم در دهمین دوره فستیوال فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو سه جایزه مهم عالی ترین فیلم ،بهترین کارگردانی، عالی ترین فیلم نامه را دریافت کرد.

هیچ وقت آرایشگر و منشی دکتر نمی‌شوم/ منتظر یک اتفاق خوب هستم ، آزاده نامداری

براساس گزارش «سینماسینما»، آزاده نامداری که زیاد به عنوان مجری آشنا می شود در مالاریا برابر دوربین شهبازی رفت. بازیگر فیلم «مالاریا» راجع به حضور در این فیلم گفت: فیلم «مالاریا» با اسم «نسیم» کلید خورد. یکی از موضوعاتی که باعث شد در این فیلم حضور پیدا کنم. کار با پرویز شهبازی بود. شهبازی یکی از کارگردانان موفق سینما هست. ولی توصیه ای که حائز اهمیت است تفاوت شخصیت «سمیرا قوامی» در فیلم «مالاریا» با آزاده نامداری است یعنی این دو کاملا شخصیت های متفاوت نسبت به هستند و هیچ تشابهی با هم ندارند.

او ادامه داد: البته من جزوی از خانواده سینما نیستم، ولی اطلاعاتم از سینما کم نیست. لیکن از سال های گذشته در جشنواره های متفاوت حضور پیدا کرده ام و زیاد آثار سینمایی را تا امروز دیده ام. البته قبل از بازی در فیلم «مالاریا» نیز پیشنهاداتی داشتم ولی هیچگاه مایل نبودم که حضور پیدا کنم. ولی این پیشنهاد به گونه ای بود که دوست داشتم در آن حضور پیدا کنم.

آزاده نامداری بازیگر فیلم «مالاریا» با اشاره به اینکه شخصیت سمیرا قوامی در فیلم «مالاریا» هیچ شباهتی به خود او ندارد تاکید کرد این نقش کاملا با شخصیت آزاده نامد

او در مورد شاخصه کار با شهبازی و حضور در فیلم مالاریا گفت: یکی از شاخصه های پرویز شهبازی این است که فیلمنامه در آثارش حضور چشم گیری ندارد. پلان های زیادی گرفته می شد که معلوم نبود ربط آنها به یکدیگر چه بود! جهت من که نخستین تجربه ام در بازی بود این عنوان کمی سخت بود. البته با آقای شهبازی ساعت های زیادی بحث می کردم و راجع به شخصیت «سمیرا» سئوال داشتم که آقای شهبازی نیز توضیحات خوبی را ارائه دادند.

او ادامه داد: با توجه به توضیحاتی که به من دادند بیش از قبل جهت بازی در این نقش هیجان داشتم. به هر حال کار با گروهی حرفه ای جهت من بسیار مهم بود. فیلم «مالاریا» گلچینی از عالی ترین های سینمای کشور عزیزمان ایران بود. همه چیز به حدی حرفه ای در کنار هم بود که قبول نکردن این نقش ممکن نبود. باز هم می گویم که من سینمایی نیستم لیکن سالها در تلویزیون بودم. البته نبود فیلمنامه یکی از آن مسائلی بود که باعث مشکل کار من در این پروژه شد.

نامداری راجع به تفاوت های تلویزیون و سینما گفت: مجری گری تفاوت زیادی با بازیگری دارد. بسیاری از مجری ها وارد تلویزیون می شوند که از طریق آن بتوانند فیلم بازی کنند و در سینما حضور داشته باشند. این عنوان دیده شدن یکی از معضلات امروز در جامعه هست. البته بازیگری یکی از آن موضوعاتی است که بسیار جالب است و هر کسی را به سمت خود جذب می کند. ولی به شخصه هیچگاه به دنبال چنین چیزی نبودم. مجری گری برایم بیش از حد جالب هست. لیکن دوازده سال است که در این حوزه فعالیت می کنم. گاهی در یک روز در چند برنامه متفاوت جهت اجرا حضور پیدا می کردم. البته مقایسه این دو با هم به هیچ وجه حرفه ای نیست لیکن هر کدام تعریف خودشان را دارند. البته نقطه مشترکی هم این میان وجود دارد ؛ که آن صحبت از دغدغه های اجتماعی هست. یعنی همه ما برنامه می سازیم که دغدغه هایمان را عنوان کنیم. خودم را به عنوان مجری می شناسم که دیده شدن و بازیگری برایش الویت ندارد. مایلم که در کار خودم عالی ترین باشم. نقش یک مجری دربرنامه تلویزیونی بی بدیل هست. درست است که عوامل مختلفی حضور دارند ولی همه کاره صحنه مجری است و او تعیین می کند که چه اتفاقی در برنامه رخ دهد. یکی از دوستان مجری به من گفت که پیشنهادی جهت بازی در فیلمی دارد از او خواستم که به هیچ وجه قبول نکند لیکن سینما یعنی کار گروهی و جهت یک مجری قطعا بازی در سینما سخت هست. متاسفانه به اندازه ای به بعضی از مجری ها بها داده اند که اگر در سینما و کار گروهی قرار بگیرند قطعا اذیت می شوند؛ این عنوان و مشکل کار را در «مالاریا» حس کردم.

هیچ وقت آرایشگر و منشی دکتر نمی‌شوم/ منتظر یک اتفاق خوب هستم ، آزاده نامداری

نامداری راجع به آینده کاری اش گفت: اکنون در نقطه ای از زندگی قرار گرفته ام که برایم بسیار مهم هست. تجربه های خاصی را بدست آورده ام. من آزاده نامداری ۱۰ سال قبل نیستم. کارهای زیادی را در سالهای اخیر انجام داده ام. صاحب فرزند شده است ام. انسان های زیادی را دیدم اکنون تحلیلم از خوب و بد عوض کردن کرده هست. نگاهم پخته تر شده است هست. اکنون منتظر یک اتفاقق خوب هستم. نمی گویم باید در جای خاصی قرار بگیرم. ولی هیچ وقت منشی دکتر و یا آرایشگر نمی شوم. به هر حال در حوزه رسانه فعالیت خواهم کرد.

آزاده نامداری بازیگر فیلم «مالاریا» با اشاره به اینکه شخصیت سمیرا قوامی در فیلم «مالاریا» هیچ شباهتی به خود او ندارد تاکید کرد این نقش کاملا با شخصیت آزاده نامد

واژه های کلیدی: سینما | سینمای | سینمایی | فیلم مالاریا | پرویز شهبازی | آزاده نامداری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs